Pokoje hotelowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy 42 pokoje oraz apartamenty które są usytuowane na każdym z 4 pieter hotelu. Zarówno pokoje jak i apartamenty urządzone są zabytkowo oraz funkcjonalnie, w wyjątkową dbałością o szczegóły. Cechuje je przestronność która stwarza miejsce do pracy jak i wypoczynku. Niewątpliwym atutem naszych pokoi jest nie tylko ich wnętrze ale także to co nasi goście mogą podziwiać z ich okien - widok na ul.Pijarską i Jana, Krakowskie Planty oraz Bramę Floriańską.

Pokój jednoosobowy :


Hotel dysponuje 4 pokojami jednoosobowymi. Powierzchnia pokoju jednoosobowego to 20m2. Wyposażone w telefon, radiobudzik, telewizje, internet bezprzewodowy,wentylator, lodówkę , wodę mineralna, zestaw kawowy, igielniki oraz zestawy do czyszczenia butów. W każdym pokoju znajduje się przestronna łazienka z wanną i suszarką, wyposażona w ręczniki ,kosmetyki hotelowe oraz czepki kąpielowe.

Pokój dwuosobowy :


Hotel dysponuje 23 pokojami dwuosobowymi o powierzchni 25 m2 z jednym łóżkiem małżeńskim lub z dwoma pojedynczymi. Wyposażone w telefon, radiobudzik, telewizje, internet bezprzewodowy, wentylator, lodówkę, wodę mineralną, zestaw kawowy, igielniki oraz zestawy do czyszczenia butów. W każdym pokoju znajduje się przestronna łazienka z wanną i suszarką, wyposażona w ręczniki, kosmetyki hotelowe oraz czepki kąpielowe.

Apartament :


Hotel posiada 15 apartamentów o powierzchni 40 m2 które w większości składają się z sypialni oraz salonu wyposażonego w zestaw wypoczynkowy. Wyposażone w telefon, radiobudzik, telewizje , internet bezprzewodowy, wentylator, lodówkę, wodę mineralną, zestaw kawowy, igielniki oraz zestawy do czyszczenia butów oraz prasowalnice do spodni. W każdym pokoju znajduje się przestronna łazienka z wanną i suszarką, wyposażona w ręczniki, kosmetyki hotelowe oraz czepki kąpielowe.


Każdy z pokoi i apartamentów stwarza możliwość wstawienia dostawki, a dla naszych najmłodszych gości dysponujemy łóżeczkiem. Dodatkowo udostępniamy pokój gdzie znajduje się deska oraz żelazko do prasowania oraz pokój komputerowy. Zapraszamy także do mini fitness znajdującego się w naszym hotelu.

 

Copyright 2014 Hotel Francuski | wykonanie aliso.pl